ARAÇ OTO KURTARMA HİZMETLERİ

Araç Oto Kurtarma

Aracımız kaza ya da arıza sonucu hareketsiz kaldığı zaman çözüm arayışına giriyoruz. Biz Şanlı Vinç Oto Kurtarma olarak sizlere bu süreci en problemsiz şekilde atlatıp, gerekli yardımı alabilmeniz için hizmet veriyoruz. Aracınızın kısa sürede servis noktasına ya da istediğiniz bir yere çekilmesine yardımcı oluyoruz.

Aracınız hareketsiz kaldığı zaman Şanlı Vinç Oto Kurtarma ile iletişime geçerek, aracınızı uygun yere çektirip gerekli işlemleri yapmak adına başlangıç yapmış olursunuz.  Araç çekicileri çekilecek aracın ağırlığı ve çekilecek aracın durumuna göre 3’e ayrılır.

Bunlar, aracı kaldırarak yükleyen çekiciler, kayar kasa mekanizması ile kasaya yükleyen çekiciler ve teker mekanizmalı çekiciler olarak bilinir.

Aracınız hareketsiz kaldığı durumda oto kurtarmanın sizden isteyeceği bazı bilgiler olacaktır bu bilgilerden bazıları şunlardır;

1- Çekilecek aracın türü
2- Çekilecek aracın yüklü olup olmadığı
3- Çekilecek aracın konumu
4- Çekilecek aracın duruş  pozisyonu
5- Çekilecek aracın ulaşılabilirlik durumu

Oto Kurtarma hizmeti gerekli tedbirler alınarak, can ve mal güvenliği düşünülerek özenle yapılması gereken bir iştir. Şanlı Vinç Oto Kurtarma olarak size verdiğimiz hizmetin kalitesini daima gözden geçiriyor, sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak için tüm önlemleri alıyoruz.

Oto kurtarma esnasında alınacak bazı güvenlik önlemlerini sıralayacak olursak;

Kurtarılacak aracın ağırlık ve türüne göre uygun ağırlıkta kurtarıcı ile kurtarma işlemi yapılmalıdır.

Kurtarma yapılacak aracın çevresi ve kurtarıcı aracın çevresi tamamen boşaltılmalı, olası bir olumsuz durumda can güvenliği sağlanmalıdır.

Özellikle kazalı araçlarda ilk önce yangın tehlikesi olup olmadığı gözlenmeli, bölgeye kesinlikle ateşle yaklaşılmamalı, gerekli görüldüğü halde kurtarma işlemi yapılırken yangın tüpleriyle hazır beklenilmelidir.

Kurtarılan araca kesinlikle kimse binmemelidir.

Özellikle düz konumda olmayan kaza yapmış araçlarda kurtarma işlemine başlamadan önce detaylıca gözlem yapılmalı, gelen kurtarma aracı bu iş için yeterli görünmüyorsa işleme başlanmamalıdır.

Kurtarma yapacak araç K belgeli olmalıdır.

Şanlı Vinç Oto Kurtarma olarak tüm bu güvenlik tedbirlerinin bilincindeyiz ve bu kurallara riayet ediyoruz. Aracınızın kurtarılması esnasında farklı olumsuzluklar yaşamamanız adına tüm detayları düşünüyoruz.

Şanlı Vinç Oto Kurtarma adı altında il genelinde hizmet veren firmamız ihtiyaçlara göre farklı bölgelerde de sizlerin kurtarıcısı olmaktadır. Firmamız oto kurtarma işinin ciddiyetiyle, iş güvenliğine uygun çalışmalarda yer almaktadır.

Bursa’da oto kurtarma alanında verdiğimiz hizmet 7 Gün 24 Saat metoduyla kusursuz şekilde işlemektedir. Riskli iş grubunda olan oto kurtarma hizmeti işin ehli firmalardan alınmalıdır ve olumsuzlukların önüne geçilmelidir. Aracınızın olumsuz koşullarda hareketsiz kalması durumunda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top