MOBİL VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Mobil Vinç Kiralama

Mobil Vinç İnşaat işleri ya da liman işleri gibi insan kuvvetini aşan durumlarda kullanılan bir çeşit makinedir. İş için kullanılması gereken vincin, boyutu ve gücü yapılan işe göre değişiklik göstermekle birlikte, hepsi ağır bir yükü kaldırabilme ve bir yerden bir yere hareket ettirebilme özelliğine sahiptir.

Sektörde oldukça talep gören vinçler genellikle belli bir süre zarfı için kiralanarak kullanılmaktadır. Şanlı Vinç olarak Bursa’da Mobil Vinç Kiralama hizmeti vermektedir. Şanlı Vinç firması olarak, vinç kiralama hizmetlerinin yanı sıra forklift kiralama üzerine de çalışmaktayız.

mobil-vinc-kiralama-hizmetleri

Mobil Vinçlerin Genel Özellikleri

Şirketimiz kiralık mobil vinç imkanları ile müşterilerinin memnuniyeti ve güvenini sağlamaya çalışmaktadır. Kiralık mobil vinç, sabit aksamla tasarlanan vinçlere nazaran sektörde daha çok talep görmektedir.

Artarak devam eden bu talebin başlıca sebebi vincin taşınabilir olmasıdır. Bu özelliği ile ile yer değiştirme ve ulaşım kolaylığına sahiptir. Ayrıca kısa mesafelerde çok yüksek ağırlıklarda yükler üzerinde çalışabilmektedir.

Firmamız, müşteri taleplerine göre hem iş gücünden hem de vakitten tasarruf etmeyi sağlayan kiralık mobil vinç imkanına sahiptir. Mobil vinçler ile inşaat yapı malzemelerinden, ağır makinelere; küçük ev eşyalarından, liman işlerine kadar çok geniş bir alandaki taşımacılığı sağlamaktayız.

Yalnız mobil vinç kiralama, devrilme olasılığının yüksek olması sebebi ile; uzun mesafelerde, çok dik, engebeli ve eğimli arazilerde yük taşınması için tercih edilmemelidir.

Scroll to Top