SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Sepetli Vinç Kiralama

Bursa ve ilçelerinde vinç kiralama ve sepetli vinç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Bünyemizde barındırdığımız, sepetli vinç, bomlu vinç, teleskopik vinç, sepetli platform ve makaslı vinç çeşitleri ile haftanın 7 gün 24 saat hiç durmadan kesintisiz olarak Bursa halkına her sektörden çeşitli iş yerlerine kiralık vinç hizmeti vermekteyiz.

Geniş ağırlık kaldırma kapasitesine sahip son sistem vinç yelpazemiz ile ve konusunda uzman profesyonel kadromuz ile kaliteli ve güvenli kiralık sepetli platform ve vinç hizmetleri vermekteyiz.

Bursa Sepetli Platform ve Vinç Kiralama Hizmetleri olarak, kiralık vinç hizmetlerini sunarken, müşteri memnuniyetini de asla elden bırakmadan, ekonomik fiyat politikamız ile uygun fiyat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bursa’da kiralık sepetli platform ve vinç, Bursa için kiralık sepetli platform ve vinç desteğine ihtiyacınız olursa Şanlı Vinç’i arayabilir, profesyonel vinç kiralama ve kiralık sepetli platform ve vinç platform hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

İnsan gücüyle ulaşılması zor olan yerlere ve yüksek binalara kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlayan ve yapılacak işlerin daha hızlı ve verimli yapılmasına yarayan araçlar olan Kiralık sepetli platform Kiralama hizmetine ulaşmak isterseniz Şanlı Vinç sizinledir.

Sepetli platformlar insan hayatını kolaylaştırırken, aynı zamanda çalışanların iş güvenliğini de ön planda tuttuğu için çokça tercih edilmektedir.

Doğal yollarla yapılmasının zorluğuyla karşılaştırıldığında; sepetli platform ile mevcut işlerin daha pratik, hızlı ve emniyetli bir şekilde gerçekleştiği fark edilecektir.

Bu kolaylıklar da göz önüne alındığında, Şanlı Vinç sayesinde, sepetli platform temin ederek; hem pratik iş gücüne sahip olunacak, hem de olası iş kazaları önlenecektir.

Sepetli Vinç Avantajları

1- Sepetli platform öncelikle iş güvenliğini sağlar.

2- Yüksek mesafelere ulaşılma imkânı sağlar.

3- İş gücünden tasarrufu sağlar.

4- Zaman tasarrufu sağlar.

5- Maliyet açısından avantajlıdır.

6- Çalışanların rahat çalışabileceği alan oluşturur.

7- Yüksek iş kapasitesi ve kaliteli iş imkânı sağlar.

Sepetli Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Sepetli vinç kiralama ihtiyaca göre yapılmalıdır. Buna göre; 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metre yüksekliğinde sepetli vinçler bulunmaktadır. Aynı zamanda vincin hareket sistemine göre de sepetli vinç kiralama yapabilirsiniz.

Öncelikle sepetli vinçlerin hepsi taşınabilir ve istenilen noktaya götürülebilir. Bununla birlikte modellerimiz eklemli ya da eklemsiz platformlu olabilmekle birlikte kendinden yürüyüşlü platformlara sahip olabilmektedir.

Aynı zamanda kapalı alanlarda çalışmaya uygun olan örümcek vinç sistemleri ile kamyona ihtiyaç duyulmaksızın çalışma alanına kurulabilen sepetli vinçler de bulunmaktadır. 

Şanlı Vinç olarak öncelikle siz değerli müşterilerimizin ihtiyacının belirlenmesine yardımcı olmaktayız daha sonrasında, uygulama alanı ve bu alana uygun olan sepetli vinç kiralama işlemini yapmaktayız. Şirketler aracılığı ile bağlantı kurulabildiği gibi bireysel hizmetlerde de bir telefon kadar uzağınızdayız.

Sepetli Vinç Kullanım Alanları

1- İnşaat sektöründe dış cephe yapımında,
2- Temizlik işlerinde,
3- Bakım ve onarım işlerinde,
4- Sıva, boya gibi işlerde,
5- Yüksek mesafede çalışma gerektiren işlerde genellikle tercih edilmektedir.
6- Sepetli platform kullanım alanları oldukça fazladır. Çünkü avantajları diğer platformlara göre daha fazladır.

Sepetli Vinç kiralama hizmetini almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.

1- Kiralanacak firmanın güvenilirliği çok önemlidir.
2- Kiralama şirketini arayarak bilgi almak gerekir.
3- Araç bakım ve onarımlarının sık sık yapılması.
4- Araçların sigortasının olması.
5- Aracı kullanacak operatörünün olması.
6- Uygun araç uygun iş için uygun olup olmadığını denetleyecek fikir alınacak destek ekibinin olması önemlidir.

İş makinaları ehliyetinin farklı olduğunu kullanımın bilgi, tecrübe ve deneyim isteyen bir iş olduğunu unutmamak gerekir. İş makinelerinin çok tehlikeli olduğunu unutmamak lazım. 

1- Kaliteli Hizmet.
2- Uygun Fiyat.
3- Zamanında Teslim

Şanlı Vinç olarak sepetli vinç kiralama ve çeşitli araçlarının kiralamasında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve iş güvenliği birinci amacımızdır. Kiralama ücretlerini makul fiyatta tutarak kiralama işlemini alan müşterimizi mecbur ve zor durumda asla bırakmayız. Makine maliyetleri pahalı olduğu için kiralamak zorunda kalan firmalara uygun fiyatta hizmet vererek her zaman memnun ederiz.  

Scroll to Top