MAKASLI PLATFORM KİRALAMA HİZMETLERİ

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı platform iş gücünden tasarruf sağlamak için kullanılan araçtır. Makaslı platformu kiralama iş ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Makaslı platform kiralama hizmetleri sayesinde hem çalışan personelin iş yükünü azaltarak hem zaman hem de para tasarrufu sağlanmaktadır. Makaslı platform hangi durumlarda kullanılır?

1- İç ve dış mekân düzenlemede
2- Bakım ve onarımda
3- Temizlik işlerinde

Uzun yıllardır çeşitli ülkelerde kullanılan makaslı platform Şanlı Vinç güvencesiyle hizmet vermektedir.  İleri teknoloji ile üretilmiş bu ürünler sağladığı avantajlar sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.

Makaslı platform kiralayarak inşaat, şantiye, temizlik, bakım ve onarım işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Makaslı Platform iç ve dış mekân kullanıma uygun yaylı sitemi sayesinde yüksek mekanlara ulaşabilen bir makinedir. Makaslı platformlar kullandığı enerji türüne göre ikiye ayrılmaktadır.

1- Dizel Makaslı Platformlar: Dizel enerji tüketimi ile çalışan makaslı platformlar 24 saatten uzun performanslarla dış mekân için uygundur.

2- Elektrikli Makaslı Platform: Elektrikli makaslı platformlar iç mekân kullanımı için uygundur. Çok sessiz şekilde çalışmaktadır.

Şanlı Vinç olarak size en uygun makaslı platform kiralama imkân sağlamaktayız.  Aynı zamanda firmamız her aracının bakım ve onarımını yapmaktadır.

Bu sayede araç kullanımını sırasında herhangi sorun olmasını engeller. İş güvenliği için en uygun sistem olan makaslı platform bakımı yapılmadığı zaman ölümcül sonuçları olabilir. Firmamız iş güvenliğine önem verir ve araç bakımlarını sık sık yaptırır.

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı platform kiralama işlemi ile en yüksek seviyede performans ulaşmak mümkündür.

1- Dilediğiniz uzaklık mesafesine ayarlanabilen iş makinesidir.
2- Kaza ihtimalini en düşürerek iş güvenliği önlemi arasındadır.
3- Kolay yönlendirilebilir.
4- Yüksek ağırlıkları kaldırabilir.

Makaslı Platform kiralarken bazı hususlara dikkat etmelidir. Bu hususlara dikkat etmeyen firmalar ile çalışmak hayati tehlikeler ile sonuçlanabilir. Firmamız her zaman en kaliteli hizmeti vermektedir. Şanlı Vinç olarak iş politikalarımızın başında gelen bu hususlar şunlardır;

1- Belgeli ve tecrübeli personel çalıştırmak.
2- Araç bakımlarını yaptırmak.
3- Uygun fiyatlı olmak.
4- Müşteri memnuniyetine önem vermek.
5- Müşterine destek ekibi sağlamak.
6- Zamanında teslimat yapmak.

Makaslı platform, ağır yükleri kaldırmada kullanılır. Ancak kaldırma yükseltisi, diğer iş makinelerine göre daha düşüktür. 3 metre ile 16 metre arasında bir yükseltiye ulaşabilir.

Bu nedenle de çok ağır eşyaları, fazla yüksek olmayan bir yere kaldırmak gerekirse makaslı platformlar tercih edilir.

Makaslı platform, yerden ne kadar yükselirse yükselsin sabit durma özelliğine sahiptir. Bu durum da makaslı platformların çok güvenilir bir makine olmasına neden olur.

Çünkü makaslı platformlar 4 tona yakın ağırlıklara kadar taşıma kapasitesi içerisindedir. Bu taşıma gerçekleşirken de istenilen olanda sabitlik sağlanır.

Scroll to Top