HİYAP VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Hiyap Vinç Kiralama

Hiyap Vinç Kiralama iş yerlerinde, şantiyelerde, büyük depo alanlarında vb. iş sahalarında ağır tonajlı yüklerin bir yerden başka bir yere aktarılmasında, gerekli malzemelerin yukarıya çıkartılmasında ya da aşağı indirilmesinde kullanılan hiyap türü vinçlerimizi, iş türüne ve özelliğine göre kiralayabilirsiniz.

Hi-Up Vinç kiralama yaparak iş sahanızdaki yüksek ağırlıklara sahip malzemeleri kolayca istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz.

Hi-Up Vinçler, iş yerlerinizdeki işlemlerde hem size zaman tasarrufu sağlayacak hem de yüksek tonajlı malzemelerin taşınmasında ortaya çıkabilecek iş riskini azaltacaktır.

Hareket kolaylığı nedeniyle vinç kiralama yapılırken hiyap vinç ilk olarak tercih edileceklerden biri olmalıdır.

Tonlarca ağırlıkla ifade edilen malzemelerin nakli, yer değiştirmesi gibi işlemler başka yöntemlerle çok daha maliyetli olacaktır.

Hi-up türü vinçlerle günlerinizi alabilecek işlemleri dakikalarla ifade edilebilecek zamanlarla uygun fiyatlandırmalarla yaptırabilirsiniz.

Hiyap vinçler bir kamyonun üzerine monte edilmektedir ve bu sayede kaldırılan yükün başka bir yere götürülmesi sağlanmaktadır.

Bir hiyap vincin diğer geleneksel vinçlere göre en büyük avantajı, içi içe geçmiş dayanıklı vinç kolu sayesinde uzayabiliyor, kırılabiliyor olmasıdır. 

Bu hidrolik mekanizma vinç kirişinin uzama ve kırılma hareketini kolayca yapmasını sağlar.

Bir hidrolik mekanizma güç sağlanan teleskopik vinç, vincin çalışma yüksekliğini değiştirmek için kolayca yukarı ve aşağı hareket bir dizi eş merkezli boru şeklindeki çelik vinç kollarına sahiptir. 

Genellikle mobil olan bu vinçler, çalışılacak alanın daha özel olduğu yerlerde etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Hiyap Vinçlerimizi, saatlik, günlük, aylık ve/veya proje bazlı kiralama hizmetine veriyoruz.

Vinç

Kaldırma(Ton)

Uzunluk(metre)

Hiyap Vinç

160 Tonluk

100 metre

 

130 Tonluk

90 Metre

 

80 Tonluk

58 Metre

 

45 Tonluk

47 Metre

 

35 Tonluk

40 Metre

 

30 Tonluk

38 Metre

 

25 Tonluk

30 Metre

 

20 Tonluk

25 Metre

 

10 Tonluk

22 Metre

 

7 Tonluk

20 Metre

Scroll to Top