ÇİFT KIRMA VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Çift Kırma Vinç Kiralama

Firmamız ürünlerinin emniyet şekilde çalışma koşullarına uygun olarak bakım ve onarımları yapılır.  Uzun yıllardır çeşitli ülkelerde kullanılan makaslı platform Şanlı Vinç güvencesiyle hizmet vermektedir.  İleri teknoloji ile üretilmiş bu ürünler sağladığı avantajlar sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. olarak önem verdiğimiz hususlardan biri müşteri memnuniyeti ve müşterilerimize uygun hizmet vermektir. Çift kırma vinç kiralama, en çok kiralanan vinçtir. Çift kırma vinç çok tercih edilmesi fonksiyonlarının fazlası olmasıdır.

1- Daha yüksek mesafeye ulaşmayı,
2- Farklı yönlerde işlem görebilmeyi,
3- İkinci kolun yatay ve dikey olarak yükselmesi,
4- İkinci olun istediği zaman çıkabilmesi,
5- Aracın üstünde çok az yer kaplaması ve başka yükler taşınmasına izin verilmesi çift kırma vinçin tercih edilme sebebidir.

Hangi Durumlarda Çift Kırma Vinç Tercih Edilmelidir?

Vinç kırma gruplarına göre tek kırma ve çift kırma vinç kiralama olmak üzere iki gruptur. Tek kırma vinçler standart bir yük kaldırma işlemini gerçekleştirirken tek bir bom uzatma grubuna sahip olan vinçlerdir. Bu vinçler doğrusal bir boyut hareket sağlar. Ancak bazı durumlarda tek kırma vinç yeteri gelmeyebilir.

1- Daha yüksek mesafelere ulaşma istediğiniz ve farklı yönlerdeki işleri yapmanız gerektiğinde tek bir vinç ile aynı zaman diliminde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2- Dar alanlarda yüksek erişim sağlanması gereken yerlerde.

3- Her türlü mal kaldırımı ve istifini yapmanı gereken durumlarda. 

Neden Şanlı Vinç Kiralama

İnşaat sektörü çalışması tehlikeli bir sektördür. Bilindiği üzere ağır araçları kullanırken ehliyetle alması daha zordur. Ağır araçların bakım ve onarımları sık sık yapılmalı ve uzman kişiler tarafından kullanılmalıdır. Firmamız olarak size en güvenilir hizmeti vermekteyiz. Şanlı Vinç olarak;

  • Deneyim ve tecrübe sahibiyiz.
  • İşinize uygun vinç destek ekibimiz vardır.
  • Vinç operatörlerimiz tecrübeli ve belgelidir.
  • Araç markalarımız kalitelidir.
  • Bakım ve onarımları sık sık yapılır. 

Çift vinç kiralama olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Kullanmak istediğiniz yerde herhangi bir sorun var ise destek ekibimiz size göre uygun vinç türünü seçer. Firmamızı kullanan müşterimiz her zaman memulün kalmıştır. 

Uygun fiyat en uygun hizmet politikasıyla ilerlemekteyiz. Güvenilir ve tecrübeli ekibimiz sayesinde herhangi bir iş kazası olmadan, hiçbir müşterimizin işini aksatmadan yıllardır hizmet vermekteyiz. Sizde uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet için Şanlı Vinç bir telefon kadar size yakındır.

Scroll to Top