FORKLİFT KİRALAMA HİZMETLERİ

Forklift Kiralama

Şanlı Vinç Kiralık forklift, vinç ve istif makinesi araçları işletmelerin iş yükünü en aza indirmektedir. Sektöründe uzun yıllardır kiralık forklift hizmeti veren Şanlı Vinç forklift sıklıkla saatlik, günlük, haftalık ve aylık kiralama seçenekleri ile işletmelere bu konuda fayda sağlamaktadır.

Depolama, yük taşıma, liman ve sevkiyat gibi sektörlerde insan gücü kullanımını azaltan kiralık forklift iş makinelerini Bursa’nın her ilçesinden kiralayarak işlerinizi aksatmadan tamamlayabilirsiniz.

Forklift kiralama işleminden önce uygun işe uygunluğudur. Çünkü uygun iş makinesi kullanmak işlerin kolay ve zamanında bitmesini sağlar.

Farklı işler için çeşitli forklift çeşitleri vardır.

1- Elektrikli,

2- Benzin

3- LPG’li ve

4- Dizel Forklift çeşitleri mevcuttur. 

Şanlı Vinç çeşitli forklift çeşitleri ile hizmet vermektedir. Firmamızın müşterilerine önerileri kapalı alanda kullanım için elektrikli, akülü forklif çeşitleri kullanılmasıdır. Çünkü gaz salınımı olan araçların kapalı alanlarda kullanılması tehlikelidir.

Bütçenize En Uygun Kiralık Forklift Şanlı Vinç’te

Forklift markaları içerisinde sektöründe uzun yıllardır yer alan Şanlı Vinç Forklift Kiralama Hizmetleri, Bursa il ve ilçelerinde Operatörlü veya operatörsüz olmak üzere iki farklı forklift kiralama seçeneği sunuyoruz, müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam etmektedir.

Saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralama seçenekleri olan Şanlı Vinç Forklift’in en uygun kiralık forklift fiyatlarına ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

1- Zamandan ve çalışan kişi sayısından tasarruf sağlayabilmektesiniz.
2- Firmalar iş yoğunluklarına göre satın alma yapmadan mevcut kiralama sözleşmesi doğrultusunda forklift sayısını arttırabilir yada azaltabilir.
3- Periyodik servis , bakım onarım gibi maliyetler ortadan kalkmaktadır.
4- Aylık forklift kiralama maliyetleriniz sabit olduğundan forklift konusuna ayırdığınız yıllık bütçe yaptığınız sözleşme ile baştan belli olmaktadır.
5- Sermaye yada kredi kullanmadan forklift ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektesiniz.
6- Forklift kiralama giderlerini muhasebeleştirerek vergi avantajı sağlayabilmektesiniz.

Forklift Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Kullanılacak alana yakın olması.
2- Forklif kullanım ehliyeti olan çalışan talep etmek.
3- Sigortalı forklift kiralamak.
4- İşinize en uygun forklifti kiralamak.

Firmanıza yakın yerlerden forklift kiralamak forklift taşıma ücretini düşürecektir. Her zaman ucuz olan en iyisi değildir. Eğer Forklift kiralama işlemini yapacağınız firma araçlarını sigortalamaz ise ne ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz. 

Eğer forklift operatörü olan bir çalışanız yok ise firmadan talep etmelisiniz. Küçük bir araç olarak görülse de maddi ve manevi bir sürü sorun ile karşılaşabilirsiniz. Son olarak taşınacak malında sigortası olması önemlidir.

Neden Şanlı Vinç?

Şanlı Vinç olarak yıllardır iş araçları kiralama hizmeti vermekteyiz. Deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde işinde en iyi firmayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Tecrübeli ekimizle ile birlikte her yerde her talebe hizmet vermekteyiz. Araçlarımızı kullanabilen ehliyetli ve tecrübeli personellere sahibiz. Aynı zamanda firmamız sık sık araç bakım ve onarımları yaptırarak her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır. 

Firmamız üç ilke ile çalışır.

1- Kaliteli Hizmet.
2- Uygun Fiyat.
3- Zamanında Teslim.

Firmamız uyguladığı üç ilke sayesinde yıllardır sektörünün en iyisidir. Müşteri memnuniyeti ilerlemedeki en büyük etkendir. Firmamız müşterilerine her zaman ulaşabileceği destek ekibi vardır. Destek ekip yeri geldiğinde projeye uygun ekipman seçimi sağlamaktadır.

Forklift ile Yapılacak İşler

1- Depolama, Stok yapma,
2- İstifleme,
3- İnşaat İşlemleri,
4- Konteyner Taşımacılığı,
5- Oto Kurtarma,
6- Dış Mekân Temizliği,
7- Klima ve Havalandırma Montaj,
8- Dekorasyon,
9- Reklam Panosu İşleri,
10- Ağır malzemeleri yükleme, taşıma ve boşaltma,
11- Sanayi alanında depolama, stoklama.

Forklift kullanım açısından çok amaçlı bir makinedir. İş gücü kolaylığı sağlayarak az personel ile çok iş yapmanızı sağlar. Forklift kiralama işlemi için Şanlı Vinç bir telefon kadar uzağınızdadır.

Scroll to Top