MANİTOU VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Manitou Vinç Kiralama

Manitou Vinç, birden fazla işi yapabilen bir iş makinesidir. Bu nedenle diğer araçlara oranla kovalı, çatallı, sepetli manitou kiralama oranı oldukça yüksektir. İsteğe ve ihtiyaca göre kova, çatal ve sepet kısımları takılıp çıkartılabilir. Bu işlemi yine kendisinde bulunan teleskopik yükleyici ile yapmaktayız.

1- Kova kısmı sayesinde; yük doldurulabilir,
2- Çatal kısmı sayesinde; kazma işlemi yapılabilir,
3- Sepet kısmı sayesinde ise yüksek yerlere ulaşım sağlanabilir.
4- Manevra özelliği oldukça yüksektir.
5- Hızlı bir şekilde hareket edebilir.
6- Yaptığı işlere göre boyutu küçük ama mahareti büyüktür.

Tüm bunların yanında manitoularımız her türlü alanda çalışma yapabilmektedir. Yağmur, çamur, kar demeden istenilen yüksek ya da dik alanlara kadar çıkabilmektedir.

Bunun nedeni manitoularımızın tekerlek sistemi ile alakalıdır. Arazi uyumlu tekerleklerle zor alanlara tırmanması asla sorun teşkil etmemektedir.

Biz Şanlı Vinç olarak genel anlamda birden fazla işte aynı anda kullanım isteyen siz değerli müşterilerimize kovalı, çatallı, sepetli manitou kiralama önermekteyiz.

Şanlı Vinç olarak müşterilerimize her an destek vermekteyiz. Kovalı, çatallı, sepetli manitou kiralama yapmak istediğinizde alanında uzman operatörlerimiz de sizlere eşlik etmektedir.

Aynı zamanda birden fazla işlemi yani kaldırma, taşıma, çekme, yükseltme gibi işlemleri tek makineden sağlıyoruz. Bu da siz değerli müşterilerimiz için maliyette düşüklük sağlamaktadır. 

Kovalı, çatallı, sepetli manitou kiralama yapmak yerine; kovalı, çatallı, sepetli manitou satın almanın şöyle dezavantajları olacaktır;

1- Alanında deneyimli ve belgelerinde eksik olmayan, güvenilir bir operatör bulmak ve sürekli istihdamını sağlamak durumunda kalırsınız.
2- Kullanmış olduğunuz manitou üretim markasına hâkim eleman bulmak zorunda kalırsınız.
3- Her iş makinesinin teknik bakımları vardır. Sürekli olarak bu bakımları yapmak ve bu bakımları yapacak eleman bulmak zorunda kalırsınız.
4- İş makinenizin kasko, iş güvenliği gibi daha nice evrak işlemleri ile uğraşmak zorunda kalırsınız.

Şanlı Vinç olarak siz değerli müşterilerimiz kovalı, çatallı, sepetli manitou kiralama yapmak istediklerinde eksiksiz belge, en uygun güvenilir ve belgeleri tam olan operatör, bakımları sürekli olarak yapılan ve iş güvenliği üst düzeyde tutulan manitou hizmetlerini sağlamaktan gurur duyarız.

Scroll to Top