TEK KIRMALI VİNÇ KİRALAMA

TEK KIRMALI VİNÇ KİRALAMA

Tek kırmalı vinç kiralama çoğu araç sahibinin bildiği ve zaman zaman başlarına gelen talihsizliklerde başvurdukları bir yöntemdir. Bu nedenle de oldukça yaygındır. Kırmalı vinç; kamyon üstü vinçlerdendir.

Genel olarak şantiye alanlarında, üst yapıların inşasında oldukça işe yaramaktadır. Diğer vinç gruplarının arasında en hızlı hareket edebilen vinçtir.

Tek kırmalı vinç adından da anlaşılabileceği üzere belirli kısımlarından kırılan ve bu özelliği nedeni ile de çok yüksek noktalara ulaşabilecek boyutlara sahip vinç seçeneklerinden bir tanesidir. Açık haldeyken onlarca kat yukarı eşya taşıyabilen bu vinç sayesinde siz de eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz Uzun yıllardır çeşitli ülkelerde kullanılan makaslı platform Şanlı Vinç güvencesiyle hizmet vermektedir.  İleri teknoloji ile üretilmiş bu ürünler sağladığı avantajlar sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. olarak bizleri tek kırmalı vinç kiralama işlemi için şu nedenlerle aramaktadırlar;

1- Yükleme,
2- Boşaltma,
3- Kaldırma,
4- Taşıma,
5- Otomobil kurtarma ya da otomobil çekme.

Çoğu araba sahibi tarafından ilk aranan kişiler biziz. Kaza sonrası ya da yanlış park nedeniyle çekilen bir sürü otomobil ya da taşıt kırmalı vinçler tarafından çekilmektedir.

Tek Kırmalı Vinç Hizmetlerimiz

Kırmalı vinçler ikiye ayrılmaktadır. Tek kırmalı vinç ve çift kırmalı vinçler aynı çalışma prensiplerine bağlı olsalar da bazı farklılıkları mevcuttur. Tek kırmalı vinçlerde çekme ve belli oranda kaldırabilme işlemlerini yapabiliyoruz.

Fakat çift kırmalı vinç sistemlerinde kaldırma işlemi daha fazla yapılabilmektedir. Her çift kırmalı vinç aslında tek kırmalı vinç olarak da kullanılabilmektedir. Fakat her tek kırmalı vinç çift kırmalı vinç olarak çalışamamaktadır. Ancak ucuna çift kırmalı vinç uzantısı takılırsa çift amaçlı kullanılabilmektedir.

Tek Kırmalı Vinç Kiralama Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle danışanlarımız bizi aradığında sorunun ya da yapılması istenilen işin ne olduğunu ayrıntılı şekilde öğreniyoruz. Kaldırılacak ya da çekilecek ağırlığın ya da yükün ne olduğunu ve tahmini ağırlıklarını belirliyoruz.

Buna uygun olarak tek kırmalı ya da çift kırmalı vinçlerimizi hizmete sunuyoruz. Sonrasında tek kırmalı vinç kiralama işlemini nerede gerçekleştireceğimizi öğreniyoruz. Alanın açıklığı ve genişliği yardıma göndereceğimiz vincimizin çeşidini belirlemekte bize yol gösterici olmaktadır. Sonrasında deneyimli vinç operatörlerimiz sizlere destek sağlamak için verilen adrese doğru yola çıkıyorlar. Saatlik ya da günlük olarak tek kırmalı vinç kiralama işlemi yapabilmektesiniz.

Aynı zamanda katlanabilen kasa yapısı sayesinde kırmalı vinçlerimiz içinde yük taşıma işlemlerini de yapabilmekteyiz. Kırmalı vinç operatörlerimiz alanında uzman ve deneyimli kişiler olduğundan işlemleriniz en kısa ve en hızlı şekilde sorunsuz halledilmektedir.

Scroll to Top